Eesti keelEnglish

Raju demopäeval saab Taskus sportlastega jõudu katsuda

Sel nädalavahetusel toimuvad Tartus Tasku keskuses Eesti sportliku vabavõitluse liiga Raju demopäevad. Üritusel on võimalik katsuda jõudu Raju sportlastega, uudistada sportliku vabavõitluse puuri ja mängida sportliku vabavõitluse mänge Xbox 360ga.

"Paneme Taskus üles sportliku vabavõitluse puuri, mida kasutame ka Raju võistlustel. Puur sai kuu aja eest tulekahjus kannatada, nüüd oleme selle täielikult restaureerinud ja valgeks värvinud. Puuris teevad nädalavahetusel trenni Eesti parimad võitlussportlased, huvilised saavad ka ise puuri ronida," rääkis demopäevadest MMA Raju peakorraldaja Ott Tõnissaar. "Samuti on üritusel üleval mängukonsool Xbox 360, kus näpuosavust saab katsetada mängus UFC Undisputed ja teha videotreeningut UFC Personal Trainer'iga," lisas Tõnissaar.

Sportlaste näidistreeningud ja avatud puur on Tasku keskuses vaatamiseks üleval reedel, 14. oktoobril kell 16 kuni kell 21 ja laupäeval, 15. oktoobril kell 10 kuni kell 16.

Bänner